Dėl tėvų darbo ar nepalankių sąlygų šeimoje organizuojama pradinukų priežiūra mokykloje

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis pasirašė įsakymą dėl mokinių, ugdomų pagal pradinio ugdymo programą, nuotolinio ugdymo, priežiūros ir maitinimo rajono mokyklose organizavimo karantino laikotarpiu.

Mokinių priežiūros ir maitinimo paslaugos mokykloje organizuojamos:

1. Jeigu priežiūra reikalinga tėvams dirbantiems nenuotoliniu būdu, gavus tėvų prašymą ir/ar mokinio priežiūros poreikį įrodantį dokumentą, pavyzdžiui, darbdavio išduotą pažymą, darbuotojo pažymėjimo kopija.
  2. Jeigu priežiūra reikalinga dėl nuotoliniam mokymuisi nepalankaus šeimos socialinio/ ekonominio konteksto, ji organizuojama gavus argumentuotą tėvų prašymą ir socialinio pedagogo, klasės mokytojo ar kitų darbuotojų rekomendaciją teikti mokiniui priežiūros paslaugas.

Mokinio priežiūros paslaugų poreikiui reikalingus dokumentus mokyklos vadovui reikia pateikti per 5 darbo dienas nuo mokinio priežiūros paslaugų teikimo pradžios.

Visą įsakymo tekstą rasite čia.

Abi pastabos ir pingai šiuo metu yra uždaryti.