Respublikinė konferencija “Kur nuveš mus traukinys…”

Balandžio 23 d. Šiaulių r. Šilėnų mokykloje vyko Respublikinė priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių nuotolinė konferencija „Kur nuveš mus traukinys…”, kurioje virtualiai apsilankė drąsūs, išradingi ir kūrybingi mokiniai bei mokytojai iš Kauno vaikų darželio „Raudonkepuraitė“,Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos, Šiaulių „Dermės“ mokyklos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos, Kretingos lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“, Radviliškio Vaižganto progimnazijos, Vilniaus Gabijos progimnazijos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių skyriaus Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Kuškų gimnazijos, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokyklos, Šiaulių r. Pakapės mokyklos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos, Kuršėnų Pavenčių mokykla – daugiafunkcis centro, Vilniaus Maironio progimnazijos.

Konferencijos dalyviai iš skirtingų 15 Lietuvos miestų ir rajonų pristatė 20 pranešimų,  skatinančių aktyvų mokinių domėjimąsi Pasaulio ir Lietuvos  geležinkelio istorija, traukinių rūšimis ir galimybėmis.  Prisimintos šeimos kelionės traukiniu ir pasvajota apie savo svajonių kelionę į fantazijų šalį.

Abi pastabos ir pingai šiuo metu yra uždaryti.